Maakplaats: kerstspel programmeren met Scratch
Met Scratch leer je de basis van programmeren. Aan het einde van de workshop kun je al een spel maken of een grappige bewegende kerstkaart.
Met het programma Scratch geef je de computer opdrachten om figuren te laten bewegen, geluid te laten maken en te reageren. Je kan animaties maken, games, verhalen, muziek en nog veel meer!
In deze workshop ontdekken kinderen de wereld van programmeren en coderen. Spelenderwijs worden ze betrokken bij thema’s zoals samenwerken, communiceren, problemen oplossen en werken ze aan digitale vaardigheden.
Toegang is gratis maar wel graag aanmelden in verband met de beschikbare plaatsen.
Aanmelden
Heb je zelf een laptop waar Minecraft Java-editie op staat stuur dan een mailtje naar cdrescher@debibliotheekdeplataan.nl. Je kunt dan altijd meedoen, ook als de workshop vol zit.
Wil je gebruik maken van één van onze 8 laptops dan kun je je aanmelden via onderstaande knop.
Voor het kopen van kaartjes (ook gratis kaartjes) moet je ingelogd zijn (je kunt hier een account aanmaken, dit is niet hetzelfde als een abonnement, een account aanmaken is gratis en gaat alleen om een inlognaam en mailadres).
Heb je al een inlogaccount, log dan eerst in, en klik dan pas in de agenda op 'kaartje kopen'.